Duru Halı Yıkama
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0 (332) 342 00 51 - 0 543 418 97 17

page-banner

Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

Duru Halı Yıkama fabrikası olarak 2008 yılından itibaren Konya merkezde halı yıkama hizmeti veren firmamız, halı yıkama teknolojisinde AR-GE (araştırma-geliştirme) faaliyetlerimizle son teknoloji makinalarda farklı yöntemler kullanarak halı yıkama sektörüne yeni bir boyut kazandırmıştır.

Sektörün lokomotifi haline gelen firmamız kalite politikamız olan %100 temizlik sıfır hata hedefine ulaşabilmek adına göstermiş olduğu çabaların neticesinde sizlerin beğenisini tercihini ve güvenini kazanmıştır. Göstermiş olduğumuz gayret ve emeklerin neticesinin siz değerli müşterilerimizin nazarında takdir görmekten ayrıca mutluyuz.

Personel seçimi ve eğitimine büyük önem veren firmamız seçkin personeli ile gerek iş başında gerekse teorik eğitimlerle personelinin bilgi, tecrübe, dikkat ve donanımlarını güncelleyerek geliştirmeyi temel prensip edinip rutin aralıklarla sürdürmektedir

Duru Halı Yıkama olarak  temiz , düzenli, istikrarlı ve tecrübeli personelleriyle sizler için daima en iyisini yapabilmek adına maksimum gayret göstermekteyiz.

Kullandığımız halı şampuanı, dezenfektan ve antibakteriyel bakteri kontaminasyonunu (bulaşmasını) maksimum seviyede önleyip uzun süre koruyucu etki sağlar.

Halıya özel (yün,ısparta,çin,shagy,nepal,makina,el dokuma vb.) halı şampuanı kullanılarak halılarınızın yıpranma, deforme olma solma, renk karıştırma gibi oluşabilecek faktörleri minimum seviyeye taşıdık.

Öncelikli Hedefimiz: Hizmette kalite ve sizlerin memnuniyetidir.